Együtt
működünk

HR csoportvezető

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a(z) MIVÍZ Kft. –nél!
Most itt az alkalom, HR csoportvezető pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Tudtad, hogy a MIVÍZ Kft. több mint 100 éve biztosítja Miskolc ivóvíz ellátását, és gondoskodik a szennyvízelvezetés és szennyvíztisztítás működtetéséről? Működésünk alapvető törekvése a természeti erőforrások takarékos igénybevétele, az esetleges szennyezések megelőzése, a környezet terhelésének csökkentése.

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalatod van HR területen
  • Naprakész munkajogi és munkaügyi ismeretekkel rendelkezel
  • Kiemelkedő a kommunikációs és szervezőképességed
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretekkel (MS Office) rendelkezel

Milyen feladatok várnak rád?

  • A társasági folyamatok optimalizálására és szervezet fejlesztésére irányuló projektekben való részvétel
  • Szakmai vezetők támogatása munkaügyi és munkajogi kérdésekben
  • A HR folyamatok levezénylése (toborzás-kiválasztás, szervezetfejlesztés, képzés-fejlesztés)
  • Munkavállalók részére HR ügyfélszolgálat biztosítása
  • A HR szolgáltatások fejlesztésével kapcsolatos javaslatok kidolgozása
  • Munkáltatói igazolások (munkaviszony, kereset igazolások) elkészítése
  • Dolgozói kafetéria nyilatkoztatás és elszámolás
  • Bérszámfejtéshez szükséges adatok előkészítése
  • A munkaügyi és a személyügyi folyamatokban való aktív részvétel
  • A HR munkatárs munkájának koordinálása

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • B kategóriás jogosítványod és vezetési gyakorlatod van
Ajánlatunk:
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok
  • Felelősségteljes munkakör
  • Béren kívüli juttatás (br. 450.000 Ft/év)

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3527 Miskolc, József A. u. 78.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékoztató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

Miskolci Vízmű Kft.