Együtt
működünk

Koordinációs és kommunikációs főmunkatárs

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a(z) MIHŐ Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Koordinációs és kommunikációs főmunkatárs pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Felsőfokú informatikai (Főiskola/BSC) végzettséggel rendelkezel
  • 3 év rendszerszervezői területen szerzett tapasztalatod van
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészséggel rendelkezel
  • Informatikai rendszerszemlélet jellemez
  • IT alkalmazásokat, eszközöket önállóan, átlagon felül kezeled
  • B kategóriás jogosítványod, és vezetési tapasztalatod van

Milyen feladatok várnak rád?

  • Közreműködés a MIHŐ Kft. informatikai fejlesztéseiben
  • A fejlesztések esetében a megvalósítás és bevezetés szakmai támogatása, koordinálása
  • Új igények azonosítása, megvalósítás tervezése, egyeztetése; együttműködés a megvalósításban résztvevőkkel
  • Fejlesztési projektek esetében vállalati projekt koordináció
  • Bevezetett informatikai szolgáltatások, alkalmazások stb. vállalati oktatása a "Train the trainer" elv szerint
  • Vállalati felmerülő informatikai problémák megoldásának helyi támogatása, szükség szerint együttműködve a központi MH IT területtel
  • Vállalatirányítási rendszer továbbfejlesztésének koordinálása, racionalizálási lehetőségek beazonosítása, döntéselőkészítés és javaslattétel; bevezetésük esetén azok támogatása, koordinálása
  • Kiber biztonsággal kapcsolatos feladatok elvégzése
  • A MIHŐ Kft. szoftvereinek naprakész nyilvántartásának vezetése
  • Informatikai rendszerekkel támogatott munkafolyamtok szervezési és szabályozási feladatok, szabályzatainak elkészítése
Ajánlatunk:
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok
  • Béren kívüli juttatás (Br. 400.000 Ft/év)
  • Felelősségteljes munkakör

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

3534 Miskolc, Gagarin u. 52., valamint a feladat ellátásával kapcsolatos helyszínek

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékoztató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről

MIHŐ Miskolci Hőszolgáltató Kft.

MIHO Miskolci Hőszolgáltató Kft.