Együtt
működünk

Pultos-Pénztáros

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a(z) Miskolci Fürdők Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Pultos-Pénztáros pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Van Informatikai ismereted és tapasztalatod online pénztárgép használatában
  • Pénzkezelésben való jártasság

Milyen feladatok várnak rád?

  • A vendégek tájékoztatása, pontos, igényes kiszolgálása
  • A felvett rendeléseknek megfelelően kiméri, elkészíti, szeleteli, és igény szerint csomagolja az árut
  • Az eladásra kerülő áruk értékesítésre történő előkészítése, eladótéri kihelyezése, az árukészlet figyelése és a hiányzó áruk pótlására
  • Online pénztárgép kezelése, felelősségvállalás a pénzkészletért és az árukészletért
  • Napi standolás és a leltárakban való részvétel, standlapok szabályszerű, hiánytalan vezetése, kiértékelés
  • Gépek, berendezések beüzemelése és kezelése, üzemen kívül helyezése, kezelése
  • Gondoskodás az árak feltüntetéséről, az árjelzés ellenőrzése, a vendégek megfelelő tájékoztatása

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Vendéglátóipari középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalattal rendelkezel
Ajánlatunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok
  • Felelősségteljes munkakör
  • Béren kívüli juttatás (Br. 400.000 Ft/év)

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

Miskolci Fürdők Kft. telephelyei

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékoztató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről

FÜRDŐK Miskolci Fürdők Kft.

FURDOK Miskolci Fürdők Kft.