Együtt
működünk

Helpdesk üzemeltetési csoportvezető

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a(z) Miskolc Holding Zrt. –nél!
Most itt az alkalom, Helpdesk üzemeltetési csoportvezető pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Felsőfokú informatikai (Főiskola/BSC) végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 3-5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Ügyfélközpontúság és rendszerszemlélet jellemez
  • Kiváló kommunikációs készséggel és felelősségtudattal rendelkezel
  • Együttműködési készség és csapatszellem jellemez

Milyen feladatok várnak rád?

  • Irányításod alá tartozó munkavállalók napi munkájának megszervezése, koordinálása és ellenőrzése
  • Helpdesk folyamatok teljes körű ellenőrzése a Helpdesk alapvető kommunikációs csatornáinak és infrastruktúrájának működése és fejlesztése érdekében
  • Az feladataidhoz kapcsolódó adminisztratív feladatokat ellátása
  • A cégcsoport informatikai eszközeinek személyhez kötött változásainak figyelemmel kísérése, dokumentálása, leltárban átvezetése
  • A cégcsoport informatikai beszerzéseinek segítése
  • Az Informatika beszerzési folyamatainak koordinálása és folyamatának figyelemmel kísérése

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Legalább 1-3 év vezetői tapasztalat
  • Windows és Linux szerverek ismerete
  • Hálózati eszközök ismerete, kezelése
  • Windows AD ismerete
  • Windows Exchange ismerete
  • Angol nyelvismeret
Ajánlatunk:
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok
  • Felelősségteljes munkakör
  • Béren kívüli juttatás (Br. 400.000 Ft/év)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség vállalati üdülőkben

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Petőfi Sándor utca 1-3.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékoztató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről

HOLDING Miskolc Holding Zrt.