Együtt
működünk

Villanyszerelő

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a(z) Miskolci Fürdők Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Villanyszerelő pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú, villanyszerelői végzettséggel rendelkezel
  • Jó a problémamegoldó képességed
  • Legalább 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalatod van

Milyen feladatok várnak rád?

  • Villamos gépek, készülékek és az üzemeltetés zavartalan működésének biztosítása érdekében megelőző villamos karbantartási feladatok elvégzése
  • Hiányosságok és szabálytalanságok feltárása, jelzése és megszüntetése
  • Vészvilágítás, életvédelmi relék és kéziszerszámok rendszeres ellenőrzése
  • Berendezések szakszerű kezelése és működésük ellenőrzése
  • Gépészeti berendezések felügyelete és karbantartása
  • Villamossági meghibásodások gyors és szakszerű javítása
  • Elektromos készülékek bekötése, ellenőrzése, üzembe helyezése és karbantartása
  • Napi szintű villamos ellenőrzési feladatok elvégzése
Ajánlatunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok
  • Felelősségteljes munkakör
  • Stabil vállalati háttér
  • Béren kívüli juttatás (Br. 400.000 Ft/év)

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

Miskolci Fürdők Kft. telephelyei

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékoztató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről

FÜRDŐK Miskolci Fürdők Kft.

FURDOK Miskolci Fürdők Kft.