Együtt
működünk

Területi ellenőr

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a(z) Miskolci Városgazda Nonprofit Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Területi ellenőr pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés jellemez
  • Microsoft Office programokat felhasználói szinten kezeled
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • B kategóriás jogosítványod, és vezetési tapasztalatod van

Milyen feladatok várnak rád?

  • A Társaság tevékenységi keretein belül végzett városüzemeltetési feladatok ellátásának előkészítése, bonyolítása, helyszíni ellenőrzése
  • A beérkező - műszaki előkészítést igénylő – szakterületét érintő megrendelések fogadásának, nyilvántartásának, teljesítési státuszának nyomon követése
  • Közreműködés a megrendelés visszaigazolásában és a vállalkozási szerződés szakmai előkészítésében
  • A megkeresések következtében a helyszíni bejárások megszervezése, majd a jogosnak ítélt bejelentésekben foglalt feladatok továbbítása az illetékes szervezeti egység vagy külső kivitelezők részére
  • A Kivitelezők munkavégzésének területen történő alkalomszerű ellenőrzése, ennek írásbeli dokumentálásának felügyelete
Ajánlatunk:
  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munkakör
  • Béren kívüli juttatás (Br. 400.000 Ft/év)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség vállalati üdülőkben

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

Miskolc város közigazgatási területe

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékoztató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről

MVG Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.

MVG Miskolci Városgazda NonProfit Zrt.