Együtt
működünk

Üzletkötő

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a(z) MIProdukt Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Üzletkötő pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

A MiProdukt Kft. küldetése kiváló ár-érték arányú szolgáltatások nyújtása a megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatásának bővítése mellett. Céljuk, hogy elősegítsék a megváltozott munkaképességű emberek visszatérését a munkába, megadva ezzel számukra a hasznos és termékeny életvitel lehetőségét nyomdájukban, varrodájukban és takarítószolgálatuknál.

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság, megbízhatóság jellemez
  • Alapos, rendszerető, pontos és kreatív vagy

Milyen feladatok várnak rád?

  • Új üzleti partnerek felkutatása, rendelések megszerzése, az ügyfélkör bővítése
  • Ügyfél látogatások havi tervezése, lebonyolítása, ehhez kapcsolódó bemutatkozó anyagok előkészítése
  • Új partnerek részére történő értékesítési, vásárlási feltételek összefoglalása, ehhez vonatkozó szerződések, megállapodások előkészítése
  • Új üzleti területek felkutatása, piaci igények felmérése, értékesítési csatornák menedzselése
  • Termékek, szolgáltatások értékesítésre vonatkozó időszakos kampányok, promóciós anyagok tervezése és előkészítése
  • A meglévő ügyfelekkel, illetve a megszerzett üzleti partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Folyamatos együttműködés a szakterületi vezetőkkel, a szerződött munkák határidőben és megfelelő minőségben történő teljesítése érdekében
  • Induló webáruház bevezetésében való aktív közreműködés, később üzemeltetés
  • Havi riport készítése vezetők részére

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Felsőfokú iskolai végzettséged van
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Amennyiben megváltozott munkaképességű vagy, hozzánk bátran jelentkezhetsz
Ajánlatunk:
  • Stabil vállalati háttér
  • Munkábajárás költségtérítés
  • Béren kívüli juttatás (Br. 400.000 Ft/év)
  • Home-office munkavégzési lehetőség
  • Nálunk minden ember értékes, munkádat megbecsüljük, akár megváltozott munkaképességű is lehetsz
  • Cégünk megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatását segíti elő, nálunk esélyt kapsz a bizonyításra

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3526 Miskolc, Blaskovics u. 22.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékoztató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről

MIProdukt Kft.