Együtt
működünk

Társasház-követeléskezelési munkatárs

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a(z) Miskolc Holding Zrt. –nél!
Most itt az alkalom, Társasház-követeléskezelési munkatárs pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú gazdasági vagy jogi területen szerzett végzettséged van
  • Min. 2 éves tapasztalattal rendelkezel gazdasági, pénzügyi, jogi területen
  • Magabiztosan, határozottan kommunikálsz, jól érvelsz
  • A problémák megoldására fókuszálsz
  • MS Office-t felhasználói szinten, magabiztosan kezeled

Milyen feladatok várnak rád?

  • Az eredménytelen fizetési felszólítások után a fizetési meghagyások kibocsáttatása, a MOK rendszer használata
  • Jogerős fizetési meghagyás esetén végrehajtásra történő intézkedés
  • Adós fizetési meghagyásra történő ellentmondása esetén az iratok előkészítése a Jogi Osztály részére
  • A részletfizetési kérelmekkel, kapcsolatos levelezések, ügyfélszolgálat ellátása
  • Nyilvántartások, adatbázisok naprakészen tartása, adatszolgáltatás
Ajánlatunk:
  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munkakör
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Béren kívüli juttatás (Br. 400.000 Ft/év)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség vállalati üdülőkben

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3529 Miskolc, Szilvás u. 23-25.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékoztató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről

HOLDING Miskolc Holding Zrt.