Együtt
működünk

Takarító

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a(z) MIVÍZ Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Takarító pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Tudtad, hogy a MIVÍZ Kft. több mint 100 éve biztosítja Miskolc ivóvíz ellátását, és gondoskodik a szennyvízelvezetés és szennyvíztisztítás működtetéséről? Működésünk alapvető törekvése a természeti erőforrások takarékos igénybevétele, az esetleges szennyezések megelőzése, a környezet terhelésének csökkentése.

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Befejezett általános iskolai végzettséged van
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság, megbízhatóság jellemez
  • Alapos és rendszerető vagy
  • Irodai munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Milyen feladatok várnak rád?

  • Irodák teljeskörű takarítása
  • Épületekhez tartozó külső járdák, folyosók, lépcsőházak, közös helyiségek takarítása
  • PVC padlók, kőpadlók felseprése és felmosása
  • Közös helyiségekhez vezető utak tisztántartása
  • Saját használatú tároló helyiségek tisztántartása
  • Szemetesek kiürítése és azok környezetének tisztántartása
  • Mosodai tevékenységek ellátása
  • Szükség esetén udvari kisegítők helyettesítése közvetlen felettes utasítása alapján

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Szakirányú végzettséged van
Ajánlatunk:
  • Stabil vállalati háttér
  • Munkábajárás költségtérítés
  • Béren kívüli juttatás (br. 450.000 Ft/év)

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Miskolc-Szirma Szennyvíztisztító telep 3521 Miskolc, Somlay Artúr u., 11014/2 hrsz.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékoztató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

Miskolci Vízmű Kft.